Вівторок,         21.08.2018,            11:11
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 15 » Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись
Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись

У народі це свято вважають часом зустрічі зими і весни. З цього приводу казали: «Прийшла громниця – зимі половиця», оскільки «В цей день лютий до березня приїхав». У цей день у церквах святять воду і «громничні» свічки. Їх ставлять перед образами, щоб оберегти людей і худобу від грому.

У нашому закладі музична розвага « Зимі з весною помиритись  і нам ніколи не сваритись» пройшла весело: цікаві естафети, конкурси, пісні та таночки дуже сподобалися дітям . Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри та розваги. Прихід Весни не був несподіванкою. О ! Як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок .З Весною  діти хороводи водили, у ігри грали, танцювали, квіточки складали. Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців. Вихованці нашого закладу знають про традицію випікання пташок жайворонків, щоб вони весну закликали. Саме із такими жайворонками до нас в садок приходить Весна, ними й були пригощенні всі малята! Свято відбулося. Воно подарувало гарний настій, задоволення дітям та дорослим.

Переглядів: 59 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0