Вівторок,         21.08.2018,            11:10
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 6 » Збройні сили України - слава, гордість, міць країни!
Збройні сили України - слава, гордість, міць країни!

Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Захист незалежності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. У цей день, 6 грудня, дошкільнята нашого закладу долучилися до святкування цього свята.

Вихованці середніх груп приготували чудові, різнокольорові малюнки. А до вихованців старшої групи "Барвінок" завітав гість, в минулому - вихованець закладу, учасник АТО, Юрченко Володимир Петрович. Діти з захопленням слухали розповідь захисника, ставили різні запитання, розглядали нагороди.Вихованці, переселені з окупованих територій, згадували чому та за яких обставин вони покинули своє місто та розповідали про своїх захисників. Вихованці середньої групи «Ромашка» подарували захисникові, зроблені власноруч, листівки з щирими дитячими побажаннями міцного здоров’я, добробуту, мирного неба В свою чергу Володимир Петрович, прощаючись з дітьми, отримав від них своєрідну дитячу нагороду – золоту медаль та побажав їм рости мужніми, сильними, надійними і завжди бути опорою своєї сім’ї та народу.

Переглядів: 59 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0