Четвер,         19.07.2018,            06:29
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 22 » Збережи красу світу
Збережи красу світу

Педагоги Богуславського КДНЗ (ЦРД) № 1  постійно працюють над проблемами екології у своєму рідному місті.  Це свята осіннього циклу: «Осінні пригоди», «Панна Осінь», далі зима  бере свої права: «Новорічний сувенір» (діти  виготовляли вироби  з покидькового матеріалу), «Врятуємо птахів» ( діти разом з батьками виготовляли годівнички). Всі учасники освітнього процесу навесні взяли участь в акціях «Посади дерево» та «Збережемо Україну чистою».

Напередодні відзначення Міжнародного дня біорізноманіття в Богуславському КДНЗ (ЦРД) « Малятко» проведено чимало інформаційно-просвітницьких заходів. Зокрема, до уваги  батьків та дітей було представлено виготовлений педагогами  інформаційний дайджест «Збережи красу світу», з допомогою якого діти та дорослі мали змогу пригадати рослини та тварини, які занесені до Червоної книги України. . Було проведено   бесіду «Давайте землю разом прикрашати». Для дітей проведено заняття-гру  «Екологічний всюдихід» та переглянуто ряд відеороликів. А діти старшої групи ознайомилися з життям комах та виготовили з солоного тіста своїх маленьких друзів.

Переглядів: 39 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0