Субота,         15.12.2018,            08:35
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Засідання за круглим столом
Засідання за круглим столом

Впровадження інклюзивної форми навчання та виховання в дошкільних навчальних закладах – це крок назустріч дитині, це нові підходи до навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку.  2 лютого 2018 року в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», що знаходиться на базі  Богуславського навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія" відбулося засідання круглого столу на тему «Організація інклюзивного навчання, психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в ДНЗ та необхідність раннього виявлення та організації фахової допомоги дітям, яку потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку», учасники якої були і наші асистенти вихователя, практичний психолог та учитель-логопед.

В ході проведення засідання всі присутніх директор КУ «ІРЦ» Шелудько Л.А. познайомила з метою та предметом діяльності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  та з алгоритмом організації проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини. На завершення засідання практичний психолог Кривобород Ю.В. та учителі-логопеди Ситник Л.А., Васильченко Н.В. надали методичні поради щодо надання консультативно-психологічної допомоги батькам дітей з особливими освітніми потребами та щодо особливостей роботи з дітками з особливими освітніми потребами.

Переглядів: 83 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0