Вівторок,         07.04.2020,            07:16
«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 31 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

В дошкільному навчальному закладі №1 «Малятко», згідно річного плану роботи, 30 травня 2016 року відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему : «Про розвиток комунікативних здібностей дітей засобами зв’язного мовлення в органічній єдності пізнавальних процесів з інтересами та можливостями кожної дитини»

Розвиток дитячого мовлення відбувається у тісній взаємодії із оточуючими людьми. Провідну роль у цьому процесі відіграє педагог, з яким дитина спілкується протягом дня. І від того, наскільки грамотне, виразне, нормативне, зв’язне і чітке мовлення вихователя, залежатиме чіткість, виразність мовлення малюка. У своїй доповіді вихователь Кальсін В.В. розкрила актуальність даного питання,  надала і продемонструвала низку практичних вправ і порад щодо увиразнення власного усного мовлення педагогам садочка. Вихователь Король О.М. засвідчила, що незаперечною основою мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку є художня література – невичерпне джерело мудрості, знань, духовності, краси.   Відбулася дискусія «Сучасне мовленнєве заняття, яким йому бути?». Було висвітлено багато цікавих різноманітних думок педагогів. Підсумок підвела завідувач Сімак М.М., зауваживши, що структура заняття з розвитку мовлення має залишатися традиційною, а зміст відповідати сьогоденню. Фінальним акордом засідання педагогічної ради стала презентація дидактичних ігор, різних видів театрів, посібників з розвитку мовлення, які педагоги закладу плідно використовують у своїй діяльності, працюючи над формуванням мовленнєвої компетентності своїх вихованців.

Переглядів: 208 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0