Четвер,         19.07.2018,            06:22
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 14 » Про небезпечні пустощі із сірниками - розповідайте дітям тата й мами!
Про небезпечні пустощі із сірниками - розповідайте дітям тата й мами!

Проблема дитячих пустощів з вогнем на сьогоднішній день стоїть особливо гостро. Для її вирішення потрібні спільні скоординовані та цілеспрямовані дії батьків, вихователів та дітей. Профілактика дитячих пустощів з вогнем та небезпечне поводження на воді   зазвичай зводиться до банальних заборон: газ не включай, сірники не чіпай, до водойми не підходь! Але заборонений плід солодкий: діти шукають нових яскравих вражень, бавляться з сірниками та вогненебезпечними предметами, безпечно поводяться біля водойм. Найчастіше це закінчується трагедією.

З метою попередження виникнення пожеж через дитячі забавки та уникнення трагедій на воді, 14.05.2018 року в Богуславському КДНЗ(ЦРД)№1 "Малятко" провідним фахівцем Богуславського РС Верещінською Л.С. були проведені профілактичні бесіди з працівниками та вихованцями КДНЗ  з питань запобігання виникнення пожеж від дитячих пустощів з вогнем та безпечної поведінки на воді. Дітям було детально роз’яснено небезпеку дитячих пустощів з вогнем та небезпеку підозрілих знахідок і до яких наслідків це може призвести якщо нехтувати правилами пожежної безпеки. Також Лідія Сергіївна розповіли дітям як правильно викликати пожежників, якщо поряд немає дорослих, та нагадала всім про правила поводження на воді. На закінчення бесід малята отримали розфарбовки.

Переглядів: 36 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0