Субота,         15.12.2018,            08:38
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Вітаміни малят врятують і здоров"я подарують
Вітаміни малят врятують і здоров"я подарують

Важко уявити собі дошкільне дитинство без книги. Супроводжуючи людину з перших років його життя, художня література надає великий вплив на розвиток і збагачення мовлення дитини. Слухаючи знайому казку, вірш, дитина переживає, хвилюється разом з героями.

23 лютого 2018 року педагоги нашого закладу мали змогу переглянути відкрите інтегроване заняття з пріоритетом художньо-продуктивної діяльності «Вітаміни для зайченяти». Заняття з дітьми другої молодшої групи провела досвідчений вихователь Кальсін Тетяна Григорівна. На заняття до малюків завітала мама Зайчика з хворим Зайченям. Діти разом з вихователем розважали Зайченя: лікували йому вушко, співали колискової, малювали вітаміни. Їх зусилля не були марними, Зайченя одужало та з задоволенням гралося в ігри з дошкільнятами. На закінчення заняття мама Зайчиха подякувала дітям та пригостила їх смачними справжніми вітамінами.

Переглядів: 75 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0