Вівторок,         07.04.2020,            07:24
«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 28 » Випускні свята «Прощавай «Малятко»
Випускні свята «Прощавай «Малятко»

Довго очікувальний день – випускний  у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Звісно, свято готували як діти так  і працівники садочку, педагоги подбали про яскравість дитячих вражень. Хоч випускний і сповнює серця батьків гордощами за своїх дітей, головні на цьому святі все ж вони - майбутні школярі. 26 та 27 травня 2016 року в дошкільному закладі  пройшли випускні свята «Прощавай «Малятко».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Під урочисту музику діти входять до святкової зали. І ось перші звуки прощального вальсу.  Випускники зайшли до зали з повітряними кульками, прочитали вірші про те як їм жилося в «Малятку», виконували пісні та таночки, грали в ігри, читали вірші вдячності працівникам ДНЗ. В кінці свята з напутнім словом до випускників звернулися завідувач Сімак М.М. Дітки були нагороджені дипломами випускника дошкільного навчального закладу. Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості! Детальніше про свята можна переглянути у розділі Фотоальбом.

Переглядів: 202 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0