Понеділок,         19.11.2018,            00:26
«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 14 » Виховувати дітей своїм прикладом
Виховувати дітей своїм прикладом

Шановні мами і тата! Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним. Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті

Коли дитина   бачить, що батьки завжди       вимикають все       газове та електричне    обладнання,     виходячи з будинку, своєчасно ремонтують     пошкоджені електророзетки, вимикачі та інші електроприлади,   слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були   захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не   стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим   автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб   швидкого реагування, у неї   змалечку формуються корисні звички.   Шановні батьки, виховуйте у дітей навички культури безпечної   поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у   поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.Щоб   уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та   дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,

- не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,

- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,

- не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

ДСНС України у Київській області бажає Вам мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання ваших дітей. Тому, що діти - найдорожчий скарб і майбутнє нашої держави.

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковник служби цивільного захисту      В.В.Пономаренко

Переглядів: 27 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0