Понеділок,         03.08.2020,            15:30
«  Листопад 2019  »

Головна » 2019 » Листопад » 22 » Весело, цікаво, пізнавально
Весело, цікаво, пізнавально

Гурткова робота вдошкільному закладі є дієвою формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу. На виконання річного плану роботи Богуславського КДНЗ (ЦРД) №1 в закладі працюють такі: гуртки"Казкова фізкультура" , «Грайлик», «Країна чудес», «English Club» .

Розвиток творчих здібностей дошкільника засобами гурткової роботи – одне з важливих завдань дошкільної освіти. Адже проблема своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, формування творчих засад уже з перших років життя дитини нині вкрай актуальна.  Організовуючи гурткову роботу в закладі, педагоги уникають надмірних навантажень на дітей. Тривалість гурткових занять відповідає вікові дітей і не перевищує встановлених норм для навчальних занять.
       Гурткова робота дарує нашим вихованцям багато яскравих, незабутніх вражень. Радісні переживання піднімають життєвий тонус, підтримують бадьорий настрій дорослих і дітей, спонукають їх на змістовну пізнавальну діяльність. Дитина починає цінувати прекрасне, а, відчуваючи повагу до себе, як рівного, поступово розкривається, і починає творити.

Переглядів: 81 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0