Вівторок,         21.08.2018,            11:12
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 10 » Верба рясно розквітає, про Великдень сповіщає
Верба рясно розквітає, про Великдень сповіщає

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У давнину Великдень вважався святом бога Сонця Ярила.  Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного закладу, вчить всіх традицій святкування "Великодня".

Цілий тиждень вихователі разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розгядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Завдяки сумлінної праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки. Протягом тижня, діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні "Великодня". А на завершення  у затишних стінах музичної зали відбулося святкове дійство до Великодня "Весняна розвага". Діти читали вірші про паску, писанки, Великдень, співали, танцювали та грали у веселі ігри з писанками, водили весняні хороводи. Малеча розповіла, як любить свій рідний край і пишається його традиціями. Діти  та дорослі отримали величезне задоволення, що  вони всі разом  можуть вносити свою краплинку турботи та краси у святкування Великодня.

Переглядів: 52 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0