Вівторок,         07.04.2020,            07:34
«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 4 » Великдень у садочку.
Великдень у садочку.

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У давнину Великдень вважався святом бога Сонця Ярила. Звичай пекти паски та фарбувати яйця виник також дуже давно. З першим променем сонця священик в церкві сповіщає: «Христос воскрес!», а прихожани хором відповідають: «Воістину воскрес!». Великдень називається так тому, що в той час, коли жив Христос, сонце світило так яскраво і дні стояли такі довгі, що теперішніх днів треба сім зкласти докупи, щоби був один тодішній, — такий був день великий. У давнину, за часів Христа, було, як зійде сонце в неділю вранці, то зайде аж наступної суботи ввечері. А коли вороги розп'яли Христа, то дні поменшали і стали такі, як зараз. Тепер тільки царські ворота в церкві на свято Великодня стоять навстіж сім днів. Ось чому цей день і називається великим.

На початку свята Великого Воскресіння, яке відбулося 04.05.2016 року в дитячому садку, ведуча Ленченко Т.О. поцікавилася у дітей про те, що вони знають про Ісуса Христа, запропонувала розповісти все, що їм відомо. Після цього ведуча коротко і цікаво виклала історію подій, що відбулися у Страсну П’ятницю і Велике неділю. Були проведені конкурси, діти відгадували загадки про народні традиції та обряди. Дівчатка терли своє обличчя  фарбованим свячёним яйцем, щоб бути найкрасивішими. Вчитель англійської мови Приходько О.М. підготувала цікаві конкурси . Діти розповіли вірш англійською мовою про Великдень, переглянули мультфільм «Як курчатко друзів шукало».

Переглядів: 283 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0