Понеділок,         19.11.2018,            00:27
«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Вчимо англійську граючись.
Вчимо англійську граючись.

Навчальні ігри на англійській мові – це джерело знань, тому що саме тут діти можуть вчитися, граючи. А що може бути краще, коли отримувати нові вміння та навички вони будуть в процесі гри? Це – дуже крутий спосіб отримання інформації. Погодьтеся, коли діти роблять це через силу, результат не може бути таким же блискучим, коли все це відбувається невимушено.

29 жовтня в Богуславському КДНЗ(ЦРД)№1 «Малятко» студентами на чолі з методистом Дрижай Л. В. та за допомогою вчителя іноземної мови Приходько О. М. було проведено заняття проект «Вчимося  - граючись». Протягом якого діти закріпили знання з вивчених тем англійської мови, співали англомовні пісні, гралися в цікаві ігри. Студенти ж в свою чергу мали змогу повправлятися в проведенні занять з англійської мови в дошкільному закладі. На заході були присутніми викладачі англійської мови та методисти КВНЗ КОР   «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» Всі присутні оцінили проведений захід на високому рівні, адже дошкільнята надзвичайно талановиті і легко засвоюють нові знання, а наша головна мета – підтримка пізнавального інтересу дитини.

Переглядів: 10 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0