Понеділок,         25.06.2018,            14:37
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 24 » Тренування з евакуації дітей та працівників
Тренування з евакуації дітей та працівників

Надзвичайні ситуації завжди супроводжували існування людства, нерідко через них гинули держави та цивілізації. Сьогодні надзвичайні ситуації не менше загрожують людству, ніж сотні і тисячі років тому. У дошкільному закладі головне зформувати у дітей елементарні норми поведінки у надзвичайних ситуаціях та  оволодіння ними  достатнім необхідним  рівнем знань і умінь дитини щодо безпечного перебування у навколишньому середовищі. В період підготовки та проведення тренування в інтересах закладу було проведено ряд робіт: підготовано необхідні документи, розміщена інформація в куточку ЦЗ, проведено евакуацію дітей та працівників в безпечне місце перебування.

24 травня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки в закладі  в КДНЗ(ЦРД) №1 «Малятко» відбулось тренування з евакуації дітей та працівників із приміщень дошкільного закладу. В тренуванні брали участь 25 працівників та 104 вихованці,  провідний фахівець Богуславського РС Верещінська Л.С.та  головний спеціаліст відділу економічного розвитку та ЦЗ Богуславської РДА Старинець О. В.. Під час тренувань відпрацьовувався порядок: отримання начальником цивільного захисту закладу інформації про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій, доведення її до відома працівників, надання інформації у відповідні служби цивільного захисту району, підготовки дітей до евакуації, проведення евакуації, розміщення дітей після евакуації.Дії органів управління були чіткими та лаконічними.

Переглядів: 29 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0