Понеділок,         22.10.2018,            16:08
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 5 » Театралізована діяльність дошкільників – нові підходи
Театралізована діяльність дошкільників – нові підходи

Театралізована діяльність у дошкільному навчальному закладі є інтегрованим, педагогічно ефективним, цікавим видом діяльності для дошкільників. Вона будується на засадах партнерства, співтворчості та співпереживання, яке може об’єднати значну кількість дітей різного віку, педагогів, батьків, громадськість. Одночасно всі вони є режисерами, акторами, костюмерами, гримерами і глядачами, тобто активними учасниками театралізованого дійства.

Наприкінці лютого в КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» відбулося засідання педагогічної ради на тему «Про організацію театралізованої діяльності дітей дошкільного віку для розвитку креативних здібностей і морально-етичних почуттів». Засідання проходило у формі ділової гри, під час якої вихователі розширили свої знання про види театрів, класифікацію театралізованих ігор, а також у різноманітних вправах повправлялися у творчості та імпровізації застосування театралізованої діяльності у роботі з дошкільниками.

Переглядів: 101 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0