Понеділок,         03.08.2020,            16:03
«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 17 » Спільна праця – запорука успіху
Спільна праця – запорука успіху

Партнерські взаємини між вихованцем, вихователем та батьками є однією з ключових засад якісного реформування дошкільної освіти. Задля ефективності дошкільної освіти, освітній процес потрібно будувати на принципах педагогіки партнерства. Роботу щодо залучення батьків у спільну діяльність закладу дошкільної освіти можна  вести різними напрямками. Одним з таких напрямів є заохочення батьків брати активну участь в освітньому процесі шляхом відвідування різних заходів в закладі.

Саме з такою метою 11.12.2019 року в старших групах «Фіалка» та «Дзвіночок» були проведені відкриті заняття з гурткової роботи з залученням батьків. В старшій групі «Фіалка» керівник гуртка Педченко Т.В. разом з дітьми та батьками виготовляли «Новорічну шкарпетку», а в старшій групі «Дзвіночок» керівник гуртка Приходько О.М. разом з своїми гуртківцями продемонстрували знання англійської мови. Разом з батьками дітлахи співали пісеньки, виконували англомовні руханки, розмальовували розфарбовки демонструючи вміння слухати розуміти команд англійською мовою.
Як показує практика: жодні заходи не дадуть позитивних результатів, якщо до них не залучати батьків, якщо поставлені проблеми не розв'язуються разом з ними — першими і найавторитетнішими вихователями.

Переглядів: 42 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0