Вівторок,         07.04.2020,            07:04
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 9 » Різнобарвна осінь очима дітей
Різнобарвна осінь очима дітей

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. Буйство кольорів змінюється прозорістю та сірістю в кінці осені. Голими стоять дерева, часто дме сильний вітер, йде дощ. Холоднішає. З прощальними криками відлітають у вирій птахи. Відчувається, що скоро настане зима.

Так і в нашому садочку з приходом осені тривала своя робота: кожного дня діти милувалися осінньою природою. На заняттях вчили вірші, розглядали щедрі осінні пейзажі, складаючи розповіді, співали пісень на осінніх ранках. Але всетаки ж Осінь - це чарівна пора року, яка зачаровує своєю неймовірною красою, колоритністю та неповторністю, що надихає на створення маленьких "шедеврів"! Надихнула вона й наших вихованців та їх батьків, що прийняли активну участь у виставці малюнку «Тихо осінь ходить гаєм». Чудові малюнки були представлені цієї осінньої пори. Це осінні дерева, різнобарвні букети, неповторні казкові тваринки. А які чудові хатинки – це просто диво! Вони заховались між осінніми деревцями та кущиками. Справжня осіння казка! Дітки залюбки роздивлялися малюнки, адже кожен мав свій осінній сюжет та назву.

Переглядів: 220 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0