Понеділок,         22.10.2018,            16:10
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 28 » Рік Новий крокує гордо, йде з дарунками до нас
Рік Новий крокує гордо, йде з дарунками до нас

Новорічний ранок у дитячому садку – одне з найочікуваніших свят. Адже з ним пов’язано багато приємно-хвилюючих моментів – прихід Діда Мороза, запалювання ялинки, вручення подарунків, присутність гостей. Колектив Богуславського КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням.

А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи: здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, вихователі прикрасили шибки вікон чудовими зимовими витинанками, які щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року. Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися з 26 по 28 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою та незвичайні казкові герої: Кай та Герда, Снігова Королева, Малюк Мук, старий Хоттабич. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам, бабусям, дідусям. Детальніше про Новорічні свята можна переглянути у розділі Відеоматеріали.

Переглядів: 74 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0