Середа,         16.10.2019,            23:46
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 30 » Прощальний вальс в дитячому садку
Прощальний вальс в дитячому садку

Як швидко проминув навчальний рік! Настала хвилююча і радісна пора – випускний бал – одне з найперших свят, що знаменують перехід наших дітей на новий щабель життя. Ось і пролетіло так швидко і практично непомітно безтурботне життя в дитячому садочку і прийшла пора готуватися до довгого і дуже цікавого періоду навчання в школі.

26 та 30 травня в Богуславському КДНЗ (ЦРД) №1 було гамірно – дошкільники старших груп «Фіалка» та «Ромашка» кружляли у прощальному вальсі, залишаючи дитячий садок. Велика родина дитячого навчального закладу – працівники садочка разом з батьками - проводжала в путь своїх маленьких вихованців. Хвилювалися всі: і батьки, і вихователі, і дошкільнята. А наші серця билися в грудях, як одне велике серце. Колектив дитячого дошкільного закладу бажає випускникам не зупинятися на досягнутому, любити Батьківщину, поважати батьків і не забувати про нас, людей, які віддали їм шматочок свого серця, подарували незабутні дитячі роки в садочку. Детально про свята можна переглянути у розділі Фотоальбом.

Переглядів: 289 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0