Понеділок,         25.06.2018,            14:40
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 1 » Подаруємо дітям посмішку
Подаруємо дітям посмішку

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали  здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і таке потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

Цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята КДНЗ( ЦРД) №1 «Малятко», щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як розпочнеш  – так і поведеться!»  Особливо радісно діти зустрічали  веселого Капітошку з чарівною торбинкою. Линула дзвінкоголоса музика , спів улюблених пісень про родину, про садок, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, розваги мильними бульбашками, квітами – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка. І за традицією малеча  дошкільного закладу отримала солодкі подарунки. Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.

Переглядів: 23 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0