Понеділок,         22.10.2018,            16:05
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 8 » Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.
Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.

В Україні – як і в усьому світі – 8 та 9 травня відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Пам’ять. Це не просто частина історії.  Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам’ять про наших дідів, батьків і старших братів, вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’ять про  тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’ять про всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна.

Так, 8 травня  вихованці та педагоги КДНЗ (ЦРД)№1 «Малятко» в знак пам’яті про ті далекі страшні часи створили колективну роботу « Пам’ятаємо, а значить перемагаємо». Діти разом з вихователями створили символічне поле стиглої пшениці в якому розквітли маки, як символи пам’яті, а в блакитне небо,  як символи миру, злетіли голуби. Дорослі розповідали   дітям про те, що не дивлячись на те, що все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. І поки ми про це пам’ятаємо доти ми живемо і перемагаємо.

Переглядів: 53 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0