Вівторок,         21.08.2018,            11:10
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 20 » Нехай же стане Днем дитини у всьому світі кожен день
Нехай же стане Днем дитини у всьому світі кожен день

«Хай не сумують дітей оченята.  Хай буде у кожного дім, рідна хата,
                            Діти ростуть хай здорові і дужі! Будьте, дорослі, до нас небайдужі!»

Будь-яке свято для дитини – це радість. Хто не любить веселитися, відпочивати і проводити час із друзями? А якщо з тобою святкує вся планета? Це круто в сім мільярдів разів!

Саме сьогодні, 20 листопада, свій день святкують діти всього світу. Наш заклад теж долучився до святкування, провівши акцію «Будьте, дорослі, до нас небайдужі!». Вихователі груп звернулись до батьків з проханням залишити на папері слова-побажання своїм чадам у Всесвітній день дитини. Хтось бажав здоров’я, щастя, мирного неба, а були й такі, які, так по-дитячому, набажали казкових пташок, звірят і цілий мармеладовий сад. У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей!

Переглядів: 60 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0