Понеділок,         22.10.2018,            16:09
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 24 » На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно
На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно

Одним із важливих завдань освітнього процесу з дошкільнятами є цілеспрямована та послідовна робота щодо профілактики та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. З 16 квітня по 20 квітня 2018 року в Богуславському КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» проходив Тиждень безпеки дорожнього руху «На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно», під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах, вчилися самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях; у кожній віковій групі були оформлені куточки-виставки, книжки-ширми на тематику з профілактики нещасних випадків з дітьми на дорозі. Яскраві, веселі, насичені веселими іграми, загадками і ребусами дні швидко промайнули, а в результаті – тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.

Переглядів: 42 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0