Понеділок,         03.08.2020,            15:43
«  Листопад 2019  »

Головна » 2019 » Листопад » 14 » Мої друзі світлофор та «зебра»
Мої друзі світлофор та «зебра»

Усім добре відомо, що сьогодні  дитина дуже рано стає самостійною, опиняється сам на сам з різними проблемами, в тому числі й з проблемами безпеки на дорозі. Тож з 11.11.2019 по 15.11.2019 в Богуславському КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко»  триває тиждень безпеки дорожнього руху, головними завданнями якого стало : навчити дітей орієнтуватися у правилах дорожнього руху, керуватися ними, розуміти, до яких трагічних наслідків може призвести їх порушення; відпрацьовувати правила поведінки у надзвичайних дорожньо-транспортних ситуаціях.

Під час підготовки до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:  поповнено методичний кабінет матеріалами з безпеки життєдіяльності; перевірено наявність інструкцій з питань безпеки; підготовлено і оформлено виставки дитячих робіт на тему «Мої друзі світлофор та зебра»; проведено ряд занять з ліплення, аплікації, малювання;  оформлено куточки «Безпека дитини на дорозі» в кожній віковій групі;  організовано та проведено піші переходи до перехрестя. Діти гралися в рухливі ігри «Ми – пішоходи», «Кольорові автомобілі», «Світлофор», "Горобчики та автомобіль», «Літаки», «Трамвай» ;настільні ігри «Склади дорогу», «Склади автомобіль»; дидактичні ігри «Три сигнали світлофора», «Малюнки дороги», «На чому я подорожую», «На землі, на воді, у повітрі», «Азбука дороги»; ігри-тренінги «Заборонено і дозволено», «Допоможи Незнайкові перейти вулицю», «Заблукав на вулиці»; сюжетно-рольові ігри: «Подорож», «Водії».

Переглядів: 72 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0