Понеділок,         25.06.2018,            14:31
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 20 » Мій улюблений світ – без насильства, без жорстокості, болю і зла
Мій улюблений світ – без насильства, без жорстокості, болю і зла

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося мати справу з насильством. Воно могло застосовуватися проти нас самих, могли бути свідком, або ми самі ставали агресором. 16 березня 2018 року в КДНЗ (ЦРД) №1 з педагогічними працівниками закладу було проведено бесіду з елементами тренінгу «Життя без насилля», в ході якої педагогів познайомили з актуальністю проблеми насильства у освітньому середовищі, видами насильства, алгоритмом захисту прав дітей.

В практичній частині педагогічні працівники розробили відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументували свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, окреслили механізми захисту прав дітей. Вихователь-методист Сергійчук М. О. підготувала пам’ятки для вихователів, щодо попередження насильства під час освітнього процесу. На завершення бесіди, всі присутні прослухали притчу «Все залишає свій слід», наскрізною думкою якої було твердження: будь-який поганий вчинок лишає слід, який не загоюється.

Переглядів: 57 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0