Середа,         16.10.2019,            23:44
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 13 » Мамо найдорожча, мамочко єдина
Мамо найдорожча, мамочко єдина

Уже завтра українці відзначатимуть день найдорожчої у житті людини – мами. Для кожного з нас найважливішою та найріднішою людиною є матуся. Адже можна мати кілька братів і сестер, не один раз знайти нове подружжя, і навіть бабусь із дідусями у нас по двоє. І тільки мама – на все життя одна єдина, неповторна і найрідніша! У будь-якому віці, у різних достатках та щасті – всі ми діти своїх матерів.

Для нашого дошкільного закладу вже давно стало традицією відзначати День матері. Готуючись до цього дня, з дітьми були проведені різні бесіди, ігри та розвага, під час яких діти переглядали відеофільм про святкування Дня матері в різних країнах. Натхнені фільмом, наші вихованці теж вирішили порадувати своїх мам зробленими власноруч подарунками. Діти з великим захопленням готували сюрприз для своїх мам, вкладаючи в нього всю любов своїх маленьких сердець до найріднішої людини в світі, адже насправді це ж так просто зробити — привітати. Відзначення Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну любов за все, що роблять для нас наші мами. Детально про заходи можна переглянути у розділі Фотоальбом.

Переглядів: 168 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0