Понеділок,         25.06.2018,            14:28
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 31 » Маленька сходинка до нового життя
Маленька сходинка до нового життя

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Але  це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. Тому випускне свято завжди особливе.

І ось  ця  мить  настала…  30 травня 2018 року  в Богуславському  КДНЗ (ЦРД)№1 «Малятко»  відбулося  випускне свято. У святково вбраній  залі  -  батьки, педагоги.  А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.Скрізь  можна  побачити  безліч  квітів, повітряних  кульок, цікавих  аксесуарів, які  підкреслили  важливість та  урочистість  події. Усі випускники показали свій талант, свої уміння та навички, які вони здобули  у  стінах нашого садочку і якими пишаються не тільки вони, але й вихователі та батьки.  Діти успішно  продемонстрували свої  уміння, кмітливість, винахідливість, творчі  здобутки  та  здібності. Линуло багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки.  Звучали слова вдячності усім працівникам дитячого садка. Випускників вітали   завідувач дошкільним  навчальним  закладом М. М. Сімак, яка бажали успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну.  Майбутнім школярам  вручили  їхні перші в житті «дипломи» про отримання  дошкільної  освіти, подарунки, дитячі  малюнки, які  вони  творили протягом  перебування  у  КДНЗ. Батьки  висловили  подяку колективу  КДНЗ  за створення сімейного затишку та надання  високого рівня послуг. Побажали,  щоб у кожного сьогоднішнього випускника у дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія, мирного неба, щоб  усі  діти  стали  справжніми  людьми.

Переглядів: 23 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0