Понеділок,         19.11.2018,            00:27
«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 7 » Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь
Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь

У Богуславському КДНЗ(ЦРД)№1 « Малятко»  в період з 5 по 9 листопада триває Тиждень безпеки дорожнього руху.  Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху.

.
    Протягом  Тижня безпеки дорожнього руху проводиться  ряд заходів:
 в методичному кабінеті організована тематична виставка літератури, дидактичних посібників, конспектів занять, сценарії свят та розваг, розроблені рекомендації, ігри та пам’ятки для дітей і батьків: «Правила дорожнього руху», «Обережно на дорозі»;   оформляються куточки «Безпечна поведінка на дорозі» в кожній віковій групі;  проводяться  інструктажі з техніки безпеки з усіма працівниками дошкільного закладу;вихователі проводять бесіди, заняття відповідно до тематичних днів, а потім разом з малятами закріплюють отримані знання конструюючи, малюючи та граючись у різноманітні ігри.

Переглядів: 5 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0