Вівторок,         21.08.2018,            11:12
«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 9 » Ходить містом коляда, не минає жодну хату, і з Різдвом іде вітати!
Ходить містом коляда, не минає жодну хату, і з Різдвом іде вітати!

Споконвіку існував у нашому народі гарний звичай бажати один одному і господарям щастя-здоров'я, многих літ і всяких статків у хаті і родині. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та щедрівки та отримувати за них подарунки.

9 січня в КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» відбулися фольклорні розваги з використанням усіх видів музичної діяльності, присвячене святу «Йде у  гості коляда». На свято завітав Янгол, який в цікавій формі розповів дітям про особливості свята та приготував для дітей мішечок ігор. Діти з задоволенням переглянули відеофільм про народження маленького Ісуса, колядували, гралися в музично-дидактичні ігри та змагалися у розповіданні кращої колядки. Свято не лише поглибило знання дітей про народні звичаї  та  обряди  святкування  Новорічно-Різдвяних свят, а й залишило у серцях дітей теплий відгук.

Переглядів: 53 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0