Понеділок,         03.08.2020,            15:12
«  Жовтень 2019  »

Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Казка добру навчає
Казка добру навчає

Дитинство — пора становлення особистості. І саме у цей період  дитина потребує найбільшої уваги і захисту. Тож найближче оточення має забезпечити дитині належний догляд та турботу, а головне — безпечне і радісне існування.Дослідження свідчать, що останнім часом значно збільшилася кількість дітей дошкільного віку з підвищеною тривожністю. Однією з основних причин такої негативної динаміки є жорстоке поводження з дітьми. Насильство є демонстрацією сили і бажанням здобути цілковитий контроль та владу над іншою стороною. Булінг - це одна з форм насильства, на профілактику і подолання якої спрямована психолого-педагогічна діяльність.

Практичний психолог Богуславського КДНЗ (ЦРД)№1 « Малятко» Педченко Т. В. разом з педагогами застосовують терапевтичні казки для дошкільників. Терапевтичні казки допомагають дітям впоратися зі страхами й тривогами, виправити негативні риси і вивчити соціально прийнятні способи виявлення власних емоцій.  В процесі роботи педагоги підбирають та створюють казки відповідно до потреб кожної дитини.  Після перегляду яких  діти «вбудовують» послання у свій життєвий сценарій.  Діти завжди  просять повторити їм ці казки кілька разів.  Саме так відбуваються глибокі зміни в душах дітей.

Переглядів: 60 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0