Четвер,         19.07.2018,            06:28
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 19 » Фантазії на піску
Фантазії на піску

На вулиці стало тепло і звичайно діти прагнуть на свіже повітря. Влітку можна знайти безліч захоплюючих занять. Діти катаються на велосипедах, малюють крейдою на асфальті, грають в пісочниці, освоюють бадмінтон і багато іншого.Так і наші вихованці нарешті дочекалися літа, нарешті досхочу можна награтися в пісочниці.Батьки та працівники установи постаралися, щоб для цього були створені всі умови: завезли пісок, відремонтували пісочниці, придбали іграшки. У самий розпал літа, в нашому дитячому садку з 11 по 15 червня відбулася виставка пісочних фігур «Фантазії на піску».

Метою виставки було створення сприятливих для оздоровлення в літній період та підвищення рівня творчих здібностей дітей до задуму і його реалізації. Так вихователі і малюки нашого дошкільного закладу під час створення виставки проявили свою творчість і креативність, здатність самовиразитись. Кожна група мала можливість познайомитися з роботами інших дітей, які презентували свою роботу. Діти вчилися працювати разом, втілюючи свій творчий задум, створюючи свій Світ Чудес. А ще здобували знання шляхом пошуку та дослідницької діяльності. Захоплююче та цікаво пройшов ще один літній день наших малюків. Адже будуючи пісочні дива, діти почували себе комфортно і захищено, тому що вони мали власний простір, вони були - Творцями!

Переглядів: 20 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0