Понеділок,         25.06.2018,            14:42
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Є свято гарне в Україні, є свято казки чарівне
Є свято гарне в Україні, є свято казки чарівне

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. З давніх-давен у ніч напередодні свята у дитячі черевички, виставлені на поріг, або й просто під подушку малюкам клали солодощі та подарунки — від Миколая. Не секрет, що ця добра казкова історія походить з реального життя людини, яка жила у ІІІ столітті і прославилася своєю турботою про дітей. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних і добрих дітей.

Так і цього року  Святий Миколай прийшов із вітаннями і подарунками до малечі Богуславського КДНЗ(ЦРД)№1 « Малятко».   На святі діти отримали не тільки подарунки, хороший настрій, а й дізналися про те, ким був Миколай на справді, про його добрі справи, любов до дітей. Але найголовніше те, що дошкільнята в цей день вчаться добру і любові до людей, щоб потім передати цю непорушну традицію своїм дітям. Детальніше про свято можна переглянути у підрозділі Фотоальбом.

Переглядів: 74 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0