Понеділок,         22.10.2018,            16:11
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 7 » ДСНС попереджає
ДСНС попереджає

У школярів вже завершився навчальний рік і у більшості з них розпочнуться довгоочікувані літні канікули. Здебільшого, діти перебуватимуть вдома самі, без нагляду дорослих. Напередодні впродовж декількох тижнів рятувальники ДСНС відвідували навчальні заклади аби вкотре нагадати школярам правила пожежної безпеки та розповісти як поводити себе під час виникнення надзвичайної події чи ситуації. Проте вкрай важливо, щоб батьки також долучилися до цієї роботи та вже вдома ще раз застерегли малечу від ігор з сірниками, легкозаймистими речовинами. Адже дитячі пустощі можуть стати причиною трагічних наслідків.

Тож, шановні батьки, пам’ятайте, що дітям категорично заборонено:

• бавитися з сірниками, легкозаймистими речовинами, підпалювати папір та інші предмети;

• класти іграшки та речі на гарячі плити або електрообігрівачі;

• переносити відкритий вогонь (зокрема, свічку) з одного місця на інше;

• самостійно вмикати електричні та газові прилади.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”. Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Начальник Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковник служби цивільного захисту      В.В.Пономаренко

Застереження та попередження служби ДСНС України в Київській обл. можна переглянути на нашому сайті у розділі "101 інформує" - підрозділі "ДСНС України попереджає".

Переглядів: 70 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0