Субота,         15.12.2018,            08:36
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 14 » Дружу, люблю, ціную!
Дружу, люблю, ціную!

День Святого Валентина хоча і не є традиційним для нашого народу проте це свято вже стало улюбленим та одним серед найпопулярніших. У нашому дошкільному закладі малята люблять святкувати тому сьогодні теж святкували із радістю , задоволенням та чудовим настроєм.

З нагоди свята у дошкільному закладі пройшла цікава розважальна програма , яку для дітей підготували музичний керівник Моргун І.Є. спільно з вихователями. Діти з радістю гралися , співали , танцювали , приймали участь у різноманітних конкурсах . Особливо уважними , як справжні джентельмени , сьогодні були хлопчики дарували дівчаткам компліменти , приємні побажання та валентинки . А найменшим нашим вихованцям з задоволенням допогли виготовити валентинки їх рідні мами і тата. Протягом свята панував чудовий настрій та лунав радісний дитячий сміх . Ось заради таких моментів працює весь колектив дошкільного закладу.

Переглядів: 83 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0