Субота,         17.08.2019,            18:46
«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 22 » Долучились до проведення Всеукраїнських акцій
Долучились до проведення Всеукраїнських акцій

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території. Упорядкована  територія дитячого садка сприяє повноцінному відпочинку дітей під час прогулянок, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

У рамках щорічної Всеукраїнської акції із благоустрою та озеленення 19 квітня 2019 року в Богуславському  КДНЗ(ЦРД) організовано  прибирання та здійснено озеленення території: висаджено квіти на клумбах, дерева та кущі на території. Всі учасники акції «Посади дерево» попрацювали плідно та згуртовано, тим самим діти та дорослі змогли зробити свій невеликий внесок у збереження природи та створити затишний куточок для комфортного відпочинку у майбутньому на  території нашого дошкільного закладу.
Тож ростіть, деревця, красивими та пишними!

Переглядів: 45 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0