Четвер,         19.07.2018,            06:31
«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 22 » День Соборності та Свободи України
День Соборності та Свободи України

У далекому січні 1919 року на Софійському майдані в Києві тодішній голова Директорії Володимир Винниченко привітав українців із великою подією — прийняттям Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Минуло вже майже століття від тієї події, утім вона настільки важлива для українського народу, що день об’єднання двох республік у єдину соборну державу нині вважають національним святом і відзначають на належному рівні.

22 січня в Богуславському КДНЗ( ЦРД) № 1 « Малятко» були проведені заняття присвячені нашій вільній Батьківщині. Вихователі прочитали дітям вірші Миколи Бакая «Україні», «У рідному краї», Володимира Самійленка «Наша славна Україна», Володимира Сосюри «Любіть Україну». А дошкільнята в свою чергу розказали, у якій країні вони хочуть жити, та проявили свої знання про свій рідний край. Педагоги та діти всі разом прийшли до висновку, що всі разом ми почуваємося захищеними та впевненішими. Так і наша соборна, вільна країна процвітатиме лише за умови єднання не лише її земель, а й нас - українців.

Переглядів: 49 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0