Вівторок,         07.04.2020,            06:10
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 21 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

В ношому  дошкільному  закладі 21.11.2017  до Дня Гідності і Свободи та відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з метою продовження формування знання дітей про Україну,  як велику, суверенну державу, розширення та уточнення знань про державні символи, їх значення, виховання почуття приналежності до свого народу, його цінностей було проведено тематичні бесіди патріотичного спрямування з дітьми старшої та середніх груп «Ми патріоти» , «Мій край чудовий - Україна»  проведено виховний захід «З Україною в серці». Протягом дня діти познайомилися з віршованими творами Ю. Шкрумеляка «Де Україна?», «Я дитина українська», «Слово Української дитини» та Миколи Сингаївського «Мати Україна», «Спитала птаха в сонця.».

Переглядів: 160 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0