Понеділок,         22.10.2018,            16:09
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Чарівні казки подаровані зимою
Чарівні казки подаровані зимою

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з гарним настроєм та подарунками, що чекатимуть на діток в чарівних чобітках, виготовлених власноруч їх батьками та вихователями,в групових кімнатах.

А незабаром - Новий Рік — диво, якого всі ми чекаємо з нетерпінням. У дитячому саду Новий рік посідає особливе місце серед інших свят. До нього готуються довше за все, з особливою ретельністю.   Педагоги   та батьки  намагаються, щоб  свято оточувало дітей як найдовше..  Ще на початку грудня в Богуславському КДНЗ(ЦРД) «Малятко» розпочинається робота по оформленню групових кімнат  та й взагалі дитячого садка різноманітними витинанками, гірляндами, новорічними композиціями та святкових костюмів. Вихователі разом з батьками  виготовляють новорічні  композиції, які чудово доповнюють інтер’єр закладу та створюють святкову атмосферу, розмальовують шибки вікон казковими героями.  Дід Мороз, веселі зайченята, сніговики щоранку зустрічатимуть дітей, створюючи їм гарний настрій та нагадуючи про чарівні казки подаровані зимою.

Переглядів: 105 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0