Понеділок,         22.10.2018,            16:06
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 2 » Англійську мову знаємо, до школи поспішаємо
Англійську мову знаємо, до школи поспішаємо

Сьогодні вивчення іноземної мови в дошкільному навчальному закладі – уже не данина моді, а необхідність, вимога часу. Усі батьки хочуть, щоб діти починали вивчати мову якомога раніше. Саме зважаючи на це, повинна бути забезпечена наступність перших двох ланок освіти – дошкільної і початкової, тобто їх тісні взаємозв’язки.

27 квітні 2018 року на базі Богуславського КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» семінар-практикум для вчителів англійської мови та вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів «Реалізація принципу наступності у дошкільному закладі та школі І ступеня при вивченні англійської мови з використанням інтерактивних технологій навчання в умовах НУШ». Учитель іноземної мови Приходько О. М.  провела інтегроване заняття з елементами гри-квесту «Клуб Міккі Мауса» та познайомила присутніх з проблемами забезпечення наступності в навчанні іноземної мови дітей дошкільного віку та молодшого шкільного віку.
За результатами проведення семінару, присутніми були вироблені методичні рекомендації для подальшого використання в процесі вивчення іноземної мови.

Переглядів: 72 | Додав: bdnzmalyatko | Рейтинг: 0.0/0