Понеділок,         03.08.2020,            15:55
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 25

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. А адже вона така одна у всьому всесвіті.

25.04.2016 в усіх групах дошкільного закладу проведено тематичний день з ... Читати далі »

Переглядів: 245 | Додав: bdnzmalyatko | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

23 квітня весь світ відзначає День англійської мови. Свято відзначається в день народження видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра, твори якого входять в число найбільш цінних зразків літературної спадщини світу. Так і в нашому садочку напередодні , 22 квітня, вчитель англійської мови Приходько О. М. провела цікавий та змістовний захід

. Діти мали змогу не лише показати свої знання з англійської мови, а й погратися та подивитися улюблені мультики англійською мовою. Завдяки використанню інноваційних методів , День англійської мови  дав можливість не лише сформувати інтерес і потребу дитини до вивчення іноземної мови, а й покращити знання дітей. Відео-звіт  про захід можна переглянути у розділі 2016- рік англійської мови.

Переглядів: 214 | Додав: bdnzmalyatko | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)