Вівторок,         17.09.2019,            04:18
«  Вересень 2019  »

We learn English

День англійської мови в днз "Малятко"

Цикл занять за темою:  Літературні та мульт.герої англомовних країїн.

Відеофільми для вивчення англійської мови

Метою відеофільму є вивчення англійської мови дітьми дошкільного і молодшого віку з використанням комунікативного методу навчання. Програмний матеріал є цікавим для дитини, але в той же час освітнім. Діти включаються до пізнання навколишнього світу, і, граючи, вивчають англійську мову.

Лексичний та граматичний матеріал вводиться в цікавій формі. Вводиться не тільки лексика, але і наочно показується дія, яку можна зробити з будь-яким предметом, що сприяє швидкому запам'ятовуванню лексики та розвитку елементарних розмовних навичок іноземною мовою.

Присутність носія мови сприяє успішному засвоєнню фонетичного матеріалу.

Мультфільми англійською мовою - один з кращих помічників у навчанні англійської мови. Діти люблять мультики і з задоволенням дивляться їх багато разів поспіль. Тому мультфільми англійською мовою допомагають вирішити багато завдань навчання іноземної мови малюків:

- у дитини не постає питання «навіщо вчити ці слова»

- йому цікаво дивитися мультфільм і він із задоволенням повторює фрази героїв.

Мультфільми допомагають дитині не тільки дізнатися і вивчити нові слова, але й засвоїти звуки англійської мови. Повторюваність - якщо дитині сподобався мультфільм, він готовий дивитися один і той же мультик раз за разом, поки не вивчить його напам'ять. Ролики для навчання дітей іноземної мови потрібно підбирати спеціально, краще всього ставити дитині анімовані пісеньки і мультфільми для малят, розраховані на вік 2-3 роки (наприклад, ролики про мишку Мейзі - Maisy Mouse). Розуміти такі мультики дитині буде значно простіше - через доступність тим - рахунок, назви тварин і т.д. і спокійного темпу.

Таким чином, гра - це гра орієнтована на зону найближчого розвитку, що поєднує педагогічну мету з привабливим для дитини мотивом діяльності.

Вітаємо матусь пісенькою на англійській мовi

СЛОВА  ДО ПІСНІ ЗАВАНТАЖУЙТЕ ТУТ