Ви увійшли як Гість | Група "Гості"


                                                                                 

                                         Субота,         15.12.2018,            08:38 
БОГУСЛАВСЬКИЙ КДНЗ (ЦРД) 1 "МАЛЯТКО"
Меню сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 28
Корисні посилання

Видавництво педагогічна преса

 

Національна дитяча «гаряча» лінія


Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна дитяча гаряча лінія

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші педагоги

 

Кількісний та якісний склад педагогічних працівників

п/п

Прізвище,

ім'я по батькові

 

Категорія

Посада

На якій групі працює

1.

Сімак Майя Михайлівна

Вища

Завідувач

 

2.

Сергійчук Марія Олексіївна

 II

Вих. метод.

 

3.

Гамарник Лариса Євгеніївна

Вища

Вихов.

середня

4.

Горбань Ірина Леонідівна

Вища

Вихов.

 середня

5.

Кальсін Віта Володимирівна

Спеціаліст

Вихов.

молодша

6.

Кальсін Тетяна Григорівна

Вища

Вихов.

середня

7.

Кириченко Олена Анатоліївна

Вища

Вихов.

старша

8.

Король Олена Миколаївна

I

Вихов.

середня

9.

Ленченко Тетяна Олександрівна

Спеціаліст

Вихов.

молодша

10.

Лепеха Надія Костянтинівна

Вища

Вихов.

старша

11.

Науменко Галина Михайлівна

Вища

Вихов.

старша

12.

Шнуренко Лариса Вікторівна

Вища

Вихов.

старша

13.

Моргун Ірина Євгеніївна

Вища

Муз.керівник

всі вікові групи

14.

Приходько Олена Михайлівна

I

Учит. іноз.мови

середні та старші групи

15.

Ратушна Ірина Володимирівна

Спеціаліст

Учит. іноз.мови

старші групи

16.

Ситник Людмила Анатоліївна

Вища

Учит.- логопед

старші групи

17.

Педченко Тетяна Володимирівна

Спеціаліст

Психолог

всі вікові групи

18.

Робак Інна Василівна

Спеціаліст

Інстр. з фіз. вих.

всі вікові групи

19.

Босенко Валентина Володимирівна

Спеціаліст

Асистент вихов.

інклюзія

20.

Сабліна Юлія Олександрівна

Спеціаліст

Асистент вихов.

інклюзія

21.

Рибалка Софія Володимирівна

Спеціаліст

Асистент вихов.

інклюзія

22.

Сиротенко Людмила Миколаївна

Спеціаліст

Асистент вихов.

інклюзія