Ви увійшли як Гість | Група "Гості"


                                                                                 

                                         Неділя,         09.08.2020,            03:12 
БОГУСЛАВСЬКИЙ КДНЗ (ЦРД) 1 "МАЛЯТКО"
Меню сайту
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 35
Корисні посилання

Видавництво педагогічна преса

 

Національна дитяча «гаряча» лінія


Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна дитяча гаряча лінія

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально - технічне забезпечення закладу

Богуславський комунальний дошкільний навчальний заклад (Центр розвитку дитини) №1 «Малятко» розташований у типовій цегляній двоповерховій будівлі.

 Вивільнене одне групове приміщення з метою здійснення повноцінного рухового режиму та переобладнано під спортивну залу. Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований та оновлений ігровий майданчик із тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Навчальні й адміністративні приміщення мають привабливий та естетичний вигляд. Приміщення і територія дошкільного закладу відповідають санітарним нормам. Ділянка добре озеленена, що забезпечує оздоровлення та відпочинок дітей. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників. Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, Типового переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002 року №509, методичних рекомендацій "Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах" від 17.03.2006 року № 1/9-153.

 В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників. Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи практичного психолога, учителя-логопеда, інструктора з фізичної культури, музичного керівника, асистентів вихователя, бухгалтера. В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, проектор, екран, дитячі музичні інструменти.   Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний. Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор. Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.