Субота,         15.12.2018,            08:37
«  Грудень 2018  »

Наша візитівка

„Дитинство – це ранок людського життя, а ранок має бути щасливим”
 С.Русова

У мальовничому куточку міста Богуслава  розташований дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №1 «Малятко». Ось уже 54 роки, як він гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого міста. Тут кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені працівниками навчального закладу умови для становлення та розвитку особистості, для забезпечення фізичного та соціального здоров’я дітей.

У педагогічну практику КДНЗ постійно впроваджуються нові ефективні ідеї, здійснюється нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу. Ми намагаємося врахувати інтереси та творчі можливості кожної дитини, прагнемо забезпечити всебічний гармонійний розвиток наших вихованців, навчити їх бачити, сприймати та розуміти прекрасне, а також активно ставитися до життя. Колектив у дошкільному закладі досвідчений та творчий, більша половина якого працює разом ще з дня відкриття закладу. До послуг громади міста 22 педагогічних працівників, музичний керівник,учитель іноземної мови,учитель логопед,практичний психолог, інструктор з фізичної культури, асистенти вихователя в інклюзивній групі а також ще 24особи обслуговуючого персоналу. Наш колектив багатий на звичаї та традиції, відомий своїми талантами, сердечністю та щирістю працівників.

Діти мають можливість відвідувати різноманітні гуртки:

• театралізований гурток "Грайлик",
  • гурток англійської мови "English Club",
  • фізкультурно-оздоровчий "Малючок здоров"ячок",
  • майстерня творчості "Країна чудес".

В ігрових кімнатах є все необхідне для інтелектуального розвитку дитини. Різноманітні іграшки допоможуть уявити себе ким завгодно, від казкового героя до видатного мандрівника, одночасно, сприяючи розвитку фантазії та інтелектуальних здібностей малюка. Особливим попитом користуються настільні, друковані ігри, добре всім відомі конструктори типу ЛЄГО, ребуси, кросворди, різноманітні мозаїки, пазли.

Ознайомитися з рослинним світом не тільки нашого краю, а й далеких заморських країн діти можуть у кімнатах. Також постійно проводяться екскурсії, бесіди, тематичні прогулянки, пошуково-дослідницька робота. Діти мають можливість доглядати за рослинами, тваринами та рибками.

Наші завдання:

• Виховання у дітей почуття національної гідності, патріотизму, любові до свого народу, родини, довкілля.
  • Створення умов для всебічного розвитку дитини.
  • Запровадження Базового компоненту дошкільної освіти, як державного стандарту.

Філософія закладу:
1.    Духовне збагачення дитини, відкриття інтелектуаль¬них цінностей.
2.    Пізнання дитини, збагачення невичерпних граней людської душі, створення атмосфери, яка сприяє народженню талантів.
3.    Спільна діяльність дитини, педагогів, батьків — вічний рух, вічна боротьба за майбутнє дитини.
4.    Радість праці, кроки творення людських відносин, самоствердження особистості.
5.    Виявлення серд колективу обдарованих дітей і спрямувати їх на розвиток

Це - національний дошкільний заклад,
де досвідчені педагоги навчають
українській мові, прищеплюють дітям
любов до народних традицій.

Це - дім, в якому вчать дітей цікаво,
радісно і змістовно проживати кожен
день, розкривати дитині її можливості;
в якому дитина отримує якісну підготовку
до початкового навчання.

Це -  улюблені у свою роботу
однодумці, яких об’єднує одне
загальне бажання: зрозуміти дитину,
допомогти їй стати особистістю.

Це - створення розвивального життєвого
простору, сприятливого для:
гармонійного та різнобічного розвитку
особистості дитини, закладання основ
її компетентності, емоційної та розумової
зрілості, зміцнення її психічного,
фізичного та духовного здоров’я